اخبار

وقتی همه خواب بودند؛ مرگ تلخ 11مسافر اتوبوس
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران افزود: ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد امروز، حادثه سقوط یک دستگاه اتوبوس در دره جاجرود به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام و با توجه به حجم زیاد مصدومان، 14 دستگاه آمبولانس به همراه دو دستگاه اتوبوس آمبولاس و سه خودروی فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

حسن عباسی ادامه داد: متاسفانه این اتوبوس مسافربری که از شهر کرج به سمت ساری در حرکت بود، به دلایل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف و با حدود 40 مسافر به دره جاجرود سقوط کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با میزان، با اشاره به سقوط اتوبوس به عمق ١٠٠ متری یک دره اظهارکرد: شدت حادثه به حدی بود که سقف اتوبوس به طور کامل جدا شده بود. ملکی ادامه داد: تعدادی از مسافران به خارج از اتوبوس پرتاب شده و تعدادی نیز زیر خودرو گرفتار بودند. این اتوبوس متعلق به شرکت آریا سفر استان البرز بود.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در ادامه خاطر نشان کرد: عوامل اورژانس، عملیات امداد و نجات از مصدومان را از همان لحظات اولیه آغاز کردند و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، 28 مصدوم این حادثه به بیمارستان های مختلف شهر تهران منتقل شدند.

وی با بیان اینکه علت بروز این حادثه در دست بررسی کارشناسان پلیس راهرو قرار دارد، گفت : این عملیات ساعت 6 صبح امروز خاتمه یافت. اسامی مجروحان حادثه در عکس پیوستی منتشر شده است. 

همچنین گزارش‌ها حاکی است این اتوبوس از مسیر اصلی منحرف و یک کیلومتر مانده به پل جاجرود در محور قدیم به دره‌ سقوط کرد. بررسی‌های اولیه نقص فنی خودرو را تأیید می‌کند.
 
 
امتیاز دهی